Aktuális híreink

Angolos óvodapedagógus munkatársat keresünk

A Bóbita Magánóvodába az Intézmény bővítése miatt 1 fő angolos óvodapedagógus munkatársat keresünk teljes állásban, versenyképes fizetéssel.

Elvárások: angol nyelvtudás, pedagógiai diploma, szakmai tapasztalat, önálló munkavégzés, nyitott, rugalmas, gyermekközpontú, pozitív szemlélet.

Várjuk azon lelkes, fiatalos és kreatív kollégák jelentkezését, akik hosszútávú, stabil, jó hangulatú és kitűnően felszerelt munkahelyet keresnek versenyképes fizetéssel.

Jelentkezni a info@bobitaovibolcsi.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Koordinátor mnunkatársat keresünk

A Bóbita Okosda bővítése miatt munkatársat keresünk koordinátori munkakörbe.

Olyan fiatalos kollégák jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, gyermekfejlesztéssel foglalkozó környezetben, hosszú távon, jó körülmények között, versenyképes fizetésért elhelyezkedni és ezért cserébe megbízhatóan dolgozni.

Feladatok:
Vendégek fogadása, pénzkezelés, szakemberekkel és vendégekkel való időpontegyeztetések, adminisztratív feladatok ellátása, a környezet rendben és tisztán tartása.

Amit elvárunk:
Ügyfélközpontú, kedves, rugalmas, gyermekszerető türelmes hozzáállás. Fontos, hogy legyél agilis és találd fel magad az új helyzetekben,
érettségi bizonyítvány,
jó kommunikációs készség,
készség szintű számítógéphasználat,
precíz és gyors munkavégzés

Előnyöket jelentenek az alábbiak:
Felsőfokú végzettség (folyamatban lévő felsőfokú tanulmány)
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
pedagógus végzettség,
gyermekekkel kapcsolatos munkatapasztalat,
kreatív személyiség, jó kézügyesség

Munkaidő: két munkarend közül választhatsz: minden hétköznap 12-20 óráig VAGY hétfőtől csütörtökig 10-20 óráig a pénteki nap pedig szabad.
Munkavégzés helye: Újpest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.gabor@bobitaovibolcsi.hu email címre.

Óvodapedagógus munkatársat keresünk

A Bóbita Magánóvodába az Intézmény bővítése miatt 1 fő óvodapedagógus munkatársat keresünk teljes állásban, versenyképes fizetéssel.

Elvárások:

Felsőfokú óvodapedagógus végzettség, szakmai tapasztalat,

nyitott, rugalmas, gyermekközpontú, pozitív szemlélet.

Olyan fiatalos, elhivatott kollégák jelentkezését várjuk, akik hosszútávban gondolkodnak és egy stabil, kitűnően felszerelt munkahelyen, szakmailag kiváló csapatban szeretnének dolgozni.