Recepciós munkatársat keresünk

A Bóbita Okosda bővítése miatt munkatársat keresünk recepciós munkakörbe.

Olyan fiatalos kollégák jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, gyermekfejlesztéssel foglalkozó környezetben, hosszú távon, jó körülmények között, versenyképes fizetésért elhelyezkedni és ezért cserébe megbízhatóan dolgozni.

Feladatok:
Ügyfelek fogadása, pénzkezelés, szakemberekkel és ügyfelekkel történő időpontegyeztetések, adminisztratív feladatok ellátása.

Amit elvárunk:

Legalább 1-2 év hasonló munkakörben, adminisztratív/ügyfélszolgálati területen szerzett releváns tapasztalat.

Személyiségjegyek: gyermekszerető, ügyfélközpontú, határozott, rugalmas, agilis

Az ideális kollégánk legyen képes:

kedvesen és odafigyeléssel foglalkozni az ügyfelekkel
önállóan, precízen végezni az időpontegyeztetéseket és a kapcsolódó adminisztrációt
magabiztosan használni a számítógépet (MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezzen: Word, Excel elsősorban)
rendszerszemléletű gondolkodásra
asszertív kommunikációra, konfliktuskezelésre

Előnyöket jelentenek az alábbiak:
felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő felsőfokú tanulmány)
pedagógus végzettség,
gyermekekkel kapcsolatos munkatapasztalat,
kreatív személyiség, jó kézügyesség

Munkaidő: két munkarend közül választhatsz: minden hétköznap 12-20 óráig VAGY hétfőtől csütörtökig 10-20 óráig a pénteki nap pedig szabad.
Munkavégzés helye: Újpest

Amire számíthatsz:

jól együttműködő csapat
igényes környezet, jó munkakörülmények
versenyképes bérezés
cafeteria
innovatív vezetők és szemlélet
támogató környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.gabor@bobitaovibolcsi.hu email címre.