Recepciós munkatársat keresünk

A Bóbita Okosda bővítése miatt munkatársat keresünk recepciós munkakörbe.

Olyan fiatalos kollégák jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, gyermekfejlesztéssel foglalkozó környezetben, hosszú távon, jó körülmények között, versenyképes fizetésért elhelyezkedni és ezért cserébe megbízhatóan dolgozni.

Feladatok:
Ügyfelek fogadása, pénzkezelés, szakemberekkel és ügyfelekkel történő időpontegyeztetések, adminisztratív feladatok ellátása, helyiségek dekorálása és folyamatos szépítése.

Amit elvárunk:

Hasonló munkakörben, adminisztratív/ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat.
Igény és képesség a fejlesztésekkel kapcsolatos alapismeretek elsajátítására.
Érettségi bizonyítvány

Személyiségjegyek: gyermekszerető, ügyfélközpontú, határozott, rugalmas, agilis

Az ideális kollégánk legyen képes:

kedvesen és odafigyeléssel foglalkozni az ügyfelekkel
önállóan, precízen végezni az időpontegyeztetéseket és a kapcsolódó adminisztrációt
magabiztosan használni a számítógépet (MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezzen: Word, Excel elsősorban)
Nap végén megbízhatóan kasszát zárni, felelősségteljesen pénzt kezelni, azzal elszámolni
rendszerszemléletű gondolkodásra
asszertív kommunikációra, konfliktuskezelésre

Előnyöket jelentenek (nem feltétel!) az alábbiak:
felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő felsőfokú tanulmány)
pedagógus, óvodapedagógus vagy kisgyermeknevelő végzettség,
gyermekekkel kapcsolatos munkatapasztalat,
kreatív személyiség, jó kézügyesség

Munkaidő: heti 40 óra
Nyitvatartásunk: 10-19-óráig. Hetente 2 vagy 3 napot 19-óráig kell dolgozni, olyan kollégát keresünk, aki ezt hosszú távon tudja vállalni.
Munkavégzés helye: Újpest

Amire számíthatsz:

jól együttműködő csapat
igényes környezet, jó munkakörülmények
versenyképes bérezés
cafeteria
innovatív vezetők és szemlélet
támogató környezet

Munkakezdés: 1 hónapon belül

Szeretettel várjuk leendő új csapattagunk jelentkezését.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.gabor@bobitaovibolcsi.hu email címre.