Ügyfélkoordinátor vezető mnunkatársat keresünk

A Bóbita Okosda bővítése miatt munkatársat keresünk ügyfélkoordinátori vezető munkakörbe.

Olyan fiatalos kollégák jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, gyermekfejlesztéssel foglalkozó környezetben, hosszú távon, jó körülmények között, versenyképes fizetésért elhelyezkedni és ezért cserébe megbízhatóan dolgozni.

Feladatok:
3 fős csapat munkájának szervezése és irányítása, ügyfelek fogadása, pénzkezelés, szakemberekkel és ügyfelekkel történő időpontegyeztetések, adminisztratív feladatok ellátása.

Amit elvárunk:

Legalább 1-2 év hasonló munkakörben, adminisztratív/ügyfélszolgálati területen szerzett releváns, csoportvezetői tapasztalat.

Személyiségjegyek: gyermekszerető, ügyfélközpontú, határozott, rugalmas, agilis

Az ideális kollégánk legyen képes:

3 fős csapat munkájának szervezésére és irányítására
nagy szervezettel történő hatékony együttműködésre
tartani a határidőket, priorizálni a feladatokat párhuzamos projektek esetén
önállóan, precízen végezni a munkát
magabiztosan használni a számítógépet (MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezzen: Word, Excel elsősorban)
rendszerszemléletű gondolkodásra
struktúrák/folyamatok megalkotására és működtetésére
asszertív kommunikációra, konfliktuskezelésre

Előnyöket jelentenek az alábbiak:
felsőfokú végzettség (akár folyamatban lévő felsőfokú tanulmány)
pedagógus végzettség,
gyermekekkel kapcsolatos munkatapasztalat,
kreatív személyiség, jó kézügyesség

Munkaidő: két munkarend közül választhatsz: minden hétköznap 12-20 óráig VAGY hétfőtől csütörtökig 10-20 óráig a pénteki nap pedig szabad.
Munkavégzés helye: Újpest

Amire számíthatsz:

jól együttműködő csapat
igényes környezet, jó munkakörülmények
versenyképes bérezés
cafeteria
innovatív vezetők és szemlélet
támogató környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.gabor@bobitaovibolcsi.hu email címre.